"

Poznaj nasz zespół

Klinika Pawlikowski to przede wszystkim zespół - zespół lekarzy - specjalistów.

Dr Bartosz Pawlikowski

Dr Bartosz Pawlikowski

Dermatolog, Wenerolog

Jest specjalistą dermatologii i wenerologii, wysokiej klasy ekspertem w dziedzinie laseroterapii, członkiem
Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii i założycielem pierwszego w Polsce Centrum Szkoleń z Laseroterapii
w Praktyce kształcącego lekarzy.

Ponadto, konsultantem w dziedzinie dermatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz ekspertem Polskiego Towarzystwa
Chorób Atopowych (PTCA). W 2004 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim, a w 2013 roku pod opieką
Prof. Andrzeja Kaszuby uzyskał specjalizacje dermatologa i wenerologa. W 2014 roku założył Medevac, obecnie Klinika Pawlikowski,
oferującą kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia dzieci i dorosłych.

Dr Klaudia Orłowska-Orlik

Dr Klaudia Orłowska-Orlik

Dermatolog

Praca lekarza dermatologa jest jej wielka pasją i spełnieniem marzeń. Kierunek lekarski ukończyła w 2011 roku i po odbyciu stażu podyplomowego czynnie pracuje jako dermatolog. Podstawowym miejscem pracy jest Klinika Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie obowiązki związane z diagnostyką i leczeniem chorób skóry, łączy z pracą dydaktyczną i naukową.

Podejmuje się leczenia zarówno niemowląt, jak i osób dorosłych. Udziela konsultacji lekarskich dotyczących wszystkich chorób skóry, włosów i paznokci, a w przypadku istnienia wskazań chętnie wykonuje zabiegi z zakresu krio- i elektrochirurgii oraz laseroterapii. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie diagnostyki znamion (dermatoskopia, videodermatoskopia).
W pracy postępuje zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, aktywnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach dermatologicznych. Jej priorytetami są stałe doskonalenie i podnoszenie swoich kwalifikacji, wciąż uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach.

W życiu prywatnym ceni sobie czas spędzany z rodziną, kontakt z przyrodą, a w szczególności morze. Bez czego nie wyobraża sobie życia? – W pierwszej kolejności bez córek i męża, ale też bez intensywnej pracy, dobrej kawy i snucia planów na przyszłość – wyznaje. Po godzinach pasjonuje ją: wystrój wnętrz, czytanie biografii i literatura dziecięca.

Przyznaje, że lubi ludzi i dawać wszechstronną pomoc pacjentom polegającą na łączeniu metod zachowawczych z zabiegowymi. Do każdego podchodzi z dużym szacunkiem, respektując jego wolę i realny wpływ na leczenie. Jest przekonana, że tylko takie podejście pozwala na uzyskanie szybkiego i dobrego efektu terapeutycznego.

Dr Magda Kutwin

Dr Magda Kutwin

Dermatolog

Jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2015 r. rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii. Od 2016 r. pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii USK im. WAM – CSW w Łodzi, a od 2017 r. prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polsko- i anglojęzycznych. Pracę zawodową łączy z obowiązkami naukowymi w ramach dziennych studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się leczeniem zarówno ostrych, jak i przewlekłych chorób skóry. W kręgu jej szczególnych zainteresowań znajduje się etiologia oraz terapia łuszczycy pospolitej. Wykonuje zabiegi z zakresu krio- i elektrochirurgii.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. W swoich działaniach opiera się na aktualnych wytycznych postępowania i najnowszej wiedzy, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Jako współautorka prac oryginalnych i opisów przypadków w czasopismach naukowych wiedzę teoretyczną z powodzeniem wykorzystuje w codziennej praktyce klinicznej.

Kompetentna, dociekliwa, ambitnie mierzy się z najtrudniejszymi problemami swoich pacjentów.

Klaudia Głąb

Klaudia Głąb

Rejestratorka medyczna

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Ratownictwo Medyczne oraz studia magisterskie na kierunku Zdrowie Publiczne. Ponadto jest dyplomowanym Technikiem Usług Kosmetycznych.

Jej dotychczasowe doświadczenia były związane z edukacją i medycyną: Pracowała w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Kielcach. W Domu Seniora ‘Aktywni Zawsze’ na stanowisku Ratownik Medyczny. W Domu Seniora ‘Aktywni Zawsze’ na stanowisku Kierownik Działu Medyczno-Opiekuńczego.

Prywatnie lubi pływanie, a także ciekawostki związane z Ratownictwem Medycznym.

Obecnie pracuje w Klinice Pawlikowski na stanowisku Rejestratorka Medyczna, do jej zadań należy sprawna organizacja wizyt pacjentów, których kieruje do wybranych specjalistów.

Dr Michał Janiszewski

Dr Michał Janiszewski

Urolog, Urologia Estetyczna, Liposukcja

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Asystent na Oddziale Urologii i Transplantacji Nerek w Szpitalu im. M.Pirogowa w Łodzi, w trakcie specjalizacji z urologii. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Uczestniczy w licznych kongresach naukowych oraz szkoleniach podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończone m.in. szkolenie z zakresu powiększania penisa własnym tłuszczem. Specjalizuje się również w wykonywaniu zabiegów urologicznym takich jak leczenie stulejki oraz leczenie krótkiego wędzidełka