"

Poznaj nasz zespół

Klinika Pawlikowski to przede wszystkim zespół - zespół lekarzy - specjalistów.

Dr Bartosz Pawlikowski

Dr Bartosz Pawlikowski

Dermatolog, Wenerolog

Jest specjalistą dermatologii i wenerologii, wysokiej klasy ekspertem w dziedzinie laseroterapii, członkiem
Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii i założycielem pierwszego w Polsce Centrum Szkoleń z Laseroterapii
w Praktyce kształcącego lekarzy.

Ponadto, konsultantem w dziedzinie dermatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz ekspertem Polskiego Towarzystwa
Chorób Atopowych (PTCA). W 2004 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim, a w 2013 roku pod opieką
Prof. Andrzeja Kaszuby uzyskał specjalizacje dermatologa i wenerologa. W 2014 roku założył Medevac, obecnie Klinika Pawlikowski,
oferującą kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia dzieci i dorosłych.

Dr Klaudia Orłowska-Orlik

Dr Klaudia Orłowska-Orlik

Dermatolog

Praca lekarza dermatologa jest jej wielka pasją i spełnieniem marzeń. Kierunek lekarski ukończyła w 2011 roku i po odbyciu stażu podyplomowego czynnie pracuje jako dermatolog. Podstawowym miejscem pracy jest Klinika Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie obowiązki związane z diagnostyką i leczeniem chorób skóry, łączy z pracą dydaktyczną i naukową.

Podejmuje się leczenia zarówno niemowląt, jak i osób dorosłych. Udziela konsultacji lekarskich dotyczących wszystkich chorób skóry, włosów i paznokci, a w przypadku istnienia wskazań chętnie wykonuje zabiegi z zakresu krio- i elektrochirurgii oraz laseroterapii. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie diagnostyki znamion (dermatoskopia, videodermatoskopia).
W pracy postępuje zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, aktywnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach dermatologicznych. Jej priorytetami są stałe doskonalenie i podnoszenie swoich kwalifikacji, wciąż uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach.

W życiu prywatnym ceni sobie czas spędzany z rodziną, kontakt z przyrodą, a w szczególności morze. Bez czego nie wyobraża sobie życia? – W pierwszej kolejności bez córek i męża, ale też bez intensywnej pracy, dobrej kawy i snucia planów na przyszłość – wyznaje. Po godzinach pasjonuje ją: wystrój wnętrz, czytanie biografii i literatura dziecięca.

Przyznaje, że lubi ludzi i dawać wszechstronną pomoc pacjentom polegającą na łączeniu metod zachowawczych z zabiegowymi. Do każdego podchodzi z dużym szacunkiem, respektując jego wolę i realny wpływ na leczenie. Jest przekonana, że tylko takie podejście pozwala na uzyskanie szybkiego i dobrego efektu terapeutycznego.

Dr Michał Janiszewski

Dr Michał Janiszewski

Urolog, Urologia Estetyczna, Liposukcja

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Asystent na Oddziale Urologii i Transplantacji Nerek w Szpitalu im. M.Pirogowa w Łodzi, w trakcie specjalizacji z urologii. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Uczestniczy w licznych kongresach naukowych oraz szkoleniach podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończone m.in. szkolenie z zakresu powiększania penisa własnym tłuszczem. Specjalizuje się również w wykonywaniu zabiegów urologicznym takich jak leczenie stulejki oraz leczenie krótkiego wędzidełka

Dr Hanna Kowalska

Dr Hanna Kowalska

Dermatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2017 roku rozpoczęła specjalizację z Dermatologii i Wenerologii. Doktorantka w Klinice Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi, gdzie pracuję również, od 2016 roku, jako nauczyciel akademicki.

W pracy zawodowej zajmuję się diagnostyką i leczeniem ostrych i przewlekłych chorób skóry. Specjalizuję się także w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Swoje kwalifikacje poszerza uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i kursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Dr Konrad Kędzia

Dr Konrad Kędzia

Chirurg, Laseroterapia, Liposukcja

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, aktualnie prowadzi doktorat oraz specjalizuje się w dziedzinie torakochirurgii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej. Swoją pracę w zakresie medycyny estetycznej rozpoczął od szkoleń w Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych (ECLEST).

Wciąż podwyższa swoje kwalifikacje w zakresie laseroterapii i liposukcji biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach w całej Polsce.

Po pracy uwielbia pójść na dobry trening, a wieczorem do kina na jeden z filmów o superbohaterach. Jest ciepłym, empatycznym młodym lekarzem z dużymi ambicjami i chęcią ciągłego rozwoju.