"

Nasza Klinika Pawlikowski

KLINIKA PAWLIKOWSKI powstała w 2014 r. w Łodzi, w wyniku połączenia mojej osobistej pasji pomagania ludziom, doświadczenia w tym zakresie oraz inspiracji zaczerpniętej podczas pobytu w latach 2005-2006 na misjach wojskowych w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Republice Iraku.

W tamtym czasie, ogromne wrażenie wywarło na mnie sprawne i skuteczne działanie wojskowej amerykańskiej formacji medycznej MEDEVAC (ang.: medical evacuation), co z początku zainspirowało mnie nawet do nadania takiej nazwy klinice.

Wraz z dynamicznym rozwojem kliniki, nazwa uległa zmianie, ale pozostały po niej wysokie standardy, do których KLINIKA PAWLIKOWSKI nadal aspiruje: wizyta u specjalisty ma przebiegać w sposób sprawny, diagnoza powinna być trafna, a plan leczenia jak najszybciej opracowany i skuteczny!

Zależy mi na tym, by każdy pacjent mógł jak najszybciej powrócić do zdrowia
lub poprawić komfort swojego życia, jeśli wyleczenie nie jest możliwe.

Jako lekarz, wykładowca i szkoleniowiec wiem, że kluczowe w procesie leczenia są nie tylko właściwie dobrane leki, w tym nowoczesne  technologie, na które stawiam, ale przede wszystkim czynnik ludzki, czyli uważna i pełna szacunku komunikacja z pacjentem.

To właśnie w trosce o dobro i komfort każdego pacjenta w naszej klinice, wprowadziliśmy jednolite standardy obsługi oraz postępowania diagnostyczno-leczniczego, za którymi stoją ludzie. Wszyscy lekarze KLINIKA PAWLIKOWSKI prezentują sobą wysoki poziom wiedzy medycznej oraz kultury osobistej.

Klinika na medal

W Klinice od początku istnienia stawiam na wysoką jakość świadczonych usług medycznych. Obecnie utrzymuję ten trend, rygorystycznie podchodzę do wyboru lekarzy współpracujących z placówką, dbam o to, aby do zespołu wchodzili lekarze ambitni, stawiający na samodoskonalenie i nowoczesne podejście terapeutyczne. Ważne są także pasja do wykonywania tego zawodu i wysoki poziom empatii przekładające się na dużą skuteczność leczenia. Z dumą mogę powiedzieć, że udało mi się w ciągu 3 lat powiększyć nasz zespół i zasilić go ludźmi o niezwykłym potencjale. Wciąż poszukuję najlepszych w swojej dziedzinie, najbardziej relacyjnych lekarzy, którzy zarazem leczą i rozumieją cierpienie jakiego doznaje pacjent.

Menadżer

KLINIKA PAWLIKOWSKI zostało również stworzone z myślą o najmłodszych pacjentach.

Oprócz zatrudnienia dziecięcych specjalistów, przygotowaliśmy kącik zabaw, gdzie przed wejściem do gabinetu, dzieci rysując lub grając w gry, mogą przełamać stres i barierę związaną z nowym miejscem oraz czasem mało przyjemnym badaniem. Leczenie dzieci stanowi dla lekarza duże wyzwanie: wyostrza empatię, uczy pokory i cierpliwości, ale daje przy tym ogromną satysfakcję oraz mocno rozwija nieszablonowe spojrzenie na każdy przypadek terapeutyczny z osobna.

Wszystkim naszym pacjentom bez wyjątku gwarantujemy proste procedury rejestracji, elastyczność
godzinową (nocne wizyty), nowoczesną komunikację i przyjazną atmosferę.