"

Analiza skóry

Adonia to urządzenie służące do analizy stanu skóry przed i po kuracjach kosmetycznych oraz zabiegach medycyny estetycznej. Szeroki wachlarz jego możliwości czyni go narzędziem niezwykle przydatnym w dermatologii estetycznej.

Zasada działania urządzenia opiera się na zastosowaniu dwóch filtrów, które w precyzyjny sposób uwidaczniają wszystkie mankamenty skóry.

Adonia wykonuje zdjęcia w trzech pozycjach co daje możliwość obrazowania całej twarzy. Oprogramowanie dokonuje analizy pięciu parametrów – zaczerwienienia, przebarwień, tekstury, liczby porów oraz liczby zmarszczek.

Dla każdej mierzonej cechy otrzymamy dwa wyniki:

 • ocenę bezwzględną
 • wynik odniesienia

Ocena bezwzględna, czyli tzw. wynik indywidualny, ukazujący faktyczny stan cery przed i po wykonaniu zabiegów medycyny estetycznej.

Wynik odniesienia jest procentowym porównaniem w stosunku do bazy danych osób o podobnym wieku, typie skóry i tej samej płci. Wynik pojawia się na skali wraz z komunikatem, jaki procent osób w danym wieku posiada lepszy wynik.

Adonia daje możliwość wizualizacji efektów zastosowanych kuracji. Jest też świetnym narzędziem do komunikacji z pacjentem: znakomita jakość zdjęć, możliwość ich zestawiania w trakcie kuracji kosmetycznych oraz wydruk raportów zdjęciowych to nieoceniona pomoc w śledzeniu poprawy jakości cery po wykonaniu poszczególnych zabiegów. Urządzenie posiada opcję porównywania zdjęć wybranej części twarzy oraz jednoczesnego przybliżania obydwu obrazów z przed i po zabiegu.

Dzięki zastosowaniu Adonii pacjent nigdy nie ma wątpliwości co do efektów zabiegów medycyny estetycznej.

Zarejestruj się online

  Oferujemy wygodny system ratalny

  MediRaty to prosty i sprawdzony sposób na sfinansowanie Twojego zabiegu, leczenia lub dowolnej usługi oferowanej przez 7 000 gabinetów, klinik, szpitali w Polsce.

  Opinie naszych pacjentów

  100+

  100+

  Ponad 1000 zadowolonych klientów z naszych usług.

  Sprawdź co oferujemy
  Zdobądź się na pierwszy krok!