"
NEAUVIA RESTORE SYSTEM
NEAUVIA RESTORE SYSTEM unikatowy, profesjonalny system umożliwiający kosmetologowi pełne dostosowanie zabiegów do potrzeb...
ZABIEGI KOSMETOLOGII HI-TECH
HIFU – ZABIEG ULTRA SKIN II Bez operacyjny lifting twarzy i ciała. ZABIEG...

Kosmetologia estetyczna

Pojęcie pielęgnacji twarzy i ciała to procedury zabiegowe prowadzące do utrzymania skóry w jak najlepszej kondycji. Indywidualnie dobrane terapie pozwalają na uzyskanie jak najlepszych efektów odmładzających oraz kondycjonują skórę na wszystkich jej poziomach. Zabiegi kosmetologii High-tech wykonywane są na obszarze całego ciała i twarzy pacjenta.

Należą do nich zabiegi liftingujące, ujędrniające, likwidujące cellulit, rozstępy, a także nowatorskie rozwiązania z zakresu kosmetyki preparatami specjalnego przeznaczenia, zaprojektowanymi pod indywidualną pielęgnację. W zabiegach tych wykorzystywane są takie metody terapeutyczne jak fale radiowe, masaże podciśnieniowe, ultradźwięki, a także preparaty o określonej technologii wprowadzania w głąb skory substancji czynnych.

Oferta zabiegów kosmetologii estetycznej to propozycja dbania o skórę nie tylko przez zabiegi w gabinecie ale także dobór pielęgnacji stosowanej w warunkach życia codziennego. To propozycja zabiegów ,które w sposób bezpieczny i mało inwazyjny ,wpływają na wysoka skuteczność założonych rezultatów.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją zabiegów jakie proponuje państwu Klinika Pawlikowski.