"

NEAUVIA RESTORE SYSTEM

NEAUVIA RESTORE SYSTEM

unikatowy, profesjonalny system umożliwiający kosmetologowi pełne dostosowanie zabiegów do potrzeb pacjenta.

Skuteczność produktów gwarantowana jest dzięki specjalnie wybranej gamie kwasów (fiolki z substancjami złuszczającymi wzbogaconymi w czynniki wzrostu), które delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka i współdziałają z różnymi substancjami czynnymi o działaniu nawilżającym i regenerującym (fiolki z substancjami czynnymi). Każda fiolka substancji czynnych zawiera wybrany kompleks składników, które mają działać synergistycznie i charakteryzują się dużą skutecznością kliniczną, zgodnie ze wskazaniami specyficznymi dla każdego preparatu.

System Restore jest przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnych. W zależności od różnych potrzeb skory wybierane i mieszane są odpowiednie fiolki z substancjami czynnymi i fiolki z substancjami złuszczającymi maską nośnikową, co pozwala im zapewnić skuteczny i spersonalizowany zabieg dla każdego pacjenta.

 • Hyperpigmentation ( przebarwienia)
 • Przeciwstarzeniowe (antiox)
 • Trądzik (acne)
 • Wrażliwa ( sensitive)
 • Przeciwstarzeniowo ( Anti-anging)

PQAGE

Zabieg silnie ujędrniający i biorewitalizujący skórę. Poprzez wydatkową technologię preparatów zabieg nie uszkadzający naskórka niezwykle bezpieczny przez co znajduje tez zastosowanie przy skórach wrażliwych. Jego działanie polega na uzyskaniu natychmiastowego odmłodzenia , poprawy napięcia, a także wygładzeniu i rozjaśnieniu wszelkich przebarwień skóry.

Cena pojedyńczego zabiegu – 500 zł. Pakiet terapii zabiegowej: 4 zabiegi – 1500 zł.

V-CARBON 

Zabieg o działaniu silnie oczyszczającym dla skóry tłustej mieszanej dotkniętej trądzikiem i zaskórnikami. Przez swoje działanie wykorzystywany w terapiach leczniczych wykazujących działanie regulujące wydzielanie łoju a także bakteriobójcze i przeciwzapalne.

Cena zabiegu – 500 zł. Cena zabiegu w spersonalizowanej terapii – 350 zł

VAGHEGGI

Terapie kosmetyczne uwzględniające problemy pielęgnacyjne skóry. Spersonalizowanej pod kątem problemu poprzez preparaty i substancje aktywne w nich zawartych.

EMOZIONI PLUS

Linia kosmetyków przeznaczona do skór nadmiernie wrażliwych i reagujących negatywnie na czynniki takie jak stres, nieprawidłowa dieta czy czynniki genetyczne.

Cena pojedynczego zabiegu – 350 zł.

75.15

Linia przeznaczona do wszystkich rodzajów skóry dojrzałej. Idealnie poprawiająca gęstość skóry, odmładzająca i regenerująca uszkodzenia skóry na poziomie komórkowym.

WHITE MOON

Linia działająca w sposób kompleksowy skutecznie rozświetlająca skórę i nadająca jej jednolity koloryt. Poprzez składniki aktywne działająca wybielająco na przebarwienia a także zapobiegająca nadmiernej pigmentacji.

 

Każde spotkanie w gabinecie kosmetologicznym w Klinika Pawlikowski wiąże się z indywidualnym podejściem do potrzeb pielęgnacyjnych pacjenta, zawiera diagnozę i dobór terapii skojarzonych i wieloetapowych .

Zarejestruj się online

  Oferujemy wygodny system ratalny

  MediRaty to prosty i sprawdzony sposób na sfinansowanie Twojego zabiegu, leczenia lub dowolnej usługi oferowanej przez 7 000 gabinetów, klinik, szpitali w Polsce.

  Opinie naszych pacjentów

  100+

  100+

  Ponad 1000 zadowolonych klientów z naszych usług.

  Sprawdź co oferujemy
  Zdobądź się na pierwszy krok!