"

ZABIEGI KOSMETOLOGII HI-TECH

HIFU – ZABIEG ULTRA SKIN II

Bez operacyjny lifting twarzy i ciała.

ZABIEG ULTRA SKIN II to wysoka skuteczność technologii zogniskowanej fali ultra dźwiękowej o dużym natężeniu polegające na kontrolowanym umieszczeniu fal ultradźwiękowych na określonej głębokości skóry. Fale przechodzą przez naskórek nie uszkadzając go kumulują się w jednym punkcie (głębokość zależy od techniki przeprowadzenia zabiegu) wewnątrz skóry, lub w tkance podskórnej, powodując drganie komórek, które w wyniku tarcia silnie się rozgrzewają.

Włókna kolagenowe skracają się i zostaje zainicjowany proces regeneracji, czyli tworzenia przez fibroblasty nowych włókien kolagenowych. W wyniku tego skóra staje się bardziej napięta i sprężysta.

Dla głębokiego efektu liftingu stosuje się penetrację na różnych głębokościach skory od 1,5 do 4,5 mm. Zabieg jest w pełni bezbolesny i bezpieczny. Procedura zabiegu trwa od 15-45 min w zależności od obszaru zabiegowego.

 

SECRET RF® 2.0

SECRET RF® 2.0 – Radiofrekwencja mikroigłowa w zabiegach liftingujących i ujędrniających doprowadza do wprowadzenia bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość między 0.5 mm – 3.5 mm, emitując przy tym falę radiową nagrzewającą tkankę wokół powierzchni igieł bez przegrzania skóry i bez ryzyka poparzeń. W wyniku wytworzonej energii w tkance dochodzi do powstania punktów koagulacji oraz kontrolowanych przegrzań, które zapoczątkowują proces regeneracji i tworzenia nowych struktur kolagenowych.

 

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE

Najnowocześniejsze urządzenie do masażu próżniowego działające ujędrniająco, modelująco, redukujące cellulit, a także wykazujące silne działanie regeneracyjne na tkanki.

 

ZAFFIRO

Sekret zabiegu Urządzenie Zaffiro pozwala wykonać unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny (https://zaffiro.pl)

 

WATERPEEL – peeling wodny

Zabieg złuszczający skórę poprzez wysokie ciśnienie dwufazowego strumienia oczyszczający górne warstwy skóry tworząc kanały umożliwiające przenikanie składników aktywnych do głębszych warstw optymalizujące ich działanie i poprawę kondycji skóry na różnych jej poziomach.

 

SECTUM

Sectum to zaawansowana i wielozadaniowa platforma, która wykorzystuje fale radiową bipolarną o odpowiednio dobranej mocy (120 Watt) oraz wysokiej częstotliwości (480 kHz). Dzięki specjalnie zaprojektowanym głowicom urządzenie minimalizuje rozproszenie ciepła, co sprawia, że zabieg jest precyzyjny i bardzo skuteczny. Wskazaniem do zabiegu jest:

 • Redukcja cellulitu
 • Modelowanie sylwetki
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Zagęszczenie skóry
 • Lifting -poprawa napięcia skóry po dużej utracie wagi

 

BIO OXY INFUSION

Innowacyjne urządzenie do przeprowadzania zabiegu komórkowej BioOxy Infusion. Jest to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry, na kilka sposobów i w oparciu o różne metody. Metoda BioOxy Infusion to specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen. Za pomocą specjalnej głowicy Oxy Massage, którą wykonuje się autorski 15 minutowy masaż „dermotlenowy”. Dzięki synergicznemu połączeniu technologii oraz specjalnie przygotowanym preparatom dermokosmetycznym zabieg wykonywany za pośrednictwem urządzenia ,stanowiąc doskonałą alternatywę dla wszelkich działań inwazyjnych.

Metoda iniekcji BioOxy Infusion, wykorzystując najbardziej naturalne i bezpieczne koktajle zabiegowe, gwarantuje możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta, bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

Głowice zabiegowe:

 • AirOxy’Injection: do iniekcji koncentratów zabiegowych,
 • AirOxyInjectionTrycho: do zabiegu trychologicznego,
 • Oxy’Massage: do masażu tlenowego,
 • Oxy’FaceMask 1: maska tlenowa na twarz dotlenia podczas zabiegu,
 • Oxy’FaceMask

MONDUNIQ – propozycja pielęgnacji tlenoterapii w połączeniu z technologia substancji czynnych.

„ILLUMINO’PP” – wybielająco rozświetlający koktail z peptydami i złotem koloidalnym.

„Vitamino’CEA – regenerująco- odżywczy koktail witaminowy z kawiorem.

„BOTO’PAX” – silnie napinający i przeciwzmarszczkowy koktail peptydowy z ekstraktem z trufli.

Zarejestruj się online

  Oferujemy wygodny system ratalny

  MediRaty to prosty i sprawdzony sposób na sfinansowanie Twojego zabiegu, leczenia lub dowolnej usługi oferowanej przez 7 000 gabinetów, klinik, szpitali w Polsce.

  Opinie naszych pacjentów

  100+

  100+

  Ponad 1000 zadowolonych klientów z naszych usług.

  Sprawdź co oferujemy
  Zdobądź się na pierwszy krok!