"

Usuwanie makijażu permanentnego

Nieprawidłowo wykonany makijaż permanentny jest często ogromnym utrapieniem dla kobiet. Makijaż premanentny niezależnie od osoby wykonującej i gabinetu może być wykonany barwnikiem o dużej trudności usunięcia w razie zaistnienia takiej konieczności. W czasie usuwania makijażu barwnik stopniowo rozjaśnia się i utlenia zmieniając często barwę na czerwoną lub zieloną co utrudnia jego dalsze usuwanie.

Zastosowanie lasera pikosekundowego jest w przypadku makijażu permanentnego najskuteczniejszym rozwiązaniem. Impuls lasera jest tak krótki, że pozwala na zdeponowanie ogromnej energii w miejscu makijażu o rozbicie barwnika na mikroskopijne drobiny łatwe do pochłonięcia przez komórki żerne. Wcześniejsze technologie nie dawały takiej możliwości.

Dodatkowym atutem jest możliwość pracy na powiekach w celu usunięcia kresek bez konieczności zastosowania nakładek ochronnych na gałkowych. Minimalizuje to stres pacjenta i eliminuje ryzyko uszkodzenia powierzchni oka nakładką co w przeszłości często miało miejsce.

Zabieg jest wykonywany w krótkotrwałym znieczuleniu nasiękowym co sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Zabieg trwa do 10 minut i zwykle wykonuje się go do 3 razy.

Zarejestruj się online

Oferujemy wygodny system ratalny

MediRaty to prosty i sprawdzony sposób na sfinansowanie Twojego zabiegu, leczenia lub dowolnej usługi oferowanej przez 7 000 gabinetów, klinik, szpitali w Polsce.

Opinie naszych pacjentów

100+

100+

Ponad 1000 zadowolonych klientów z naszych usług.

Sprawdź co oferujemy
Zdobądź się na pierwszy krok!