Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Dr n. med. Ewa Jaźwiecka

  Klinika Pawlikowski

  Dr n. med. Ewa Jaźwiecka

  Chirurgia stomatologiczna, Medycyna estetyczna

  Jest absolwentką Oddziału Stomatologicznego Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi.

  Po studiach pracowała na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Zgierzu, a następnie jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi, oraz jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2009 r. uzyskała tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej, a w 2014 r. obroniła pracę doktorską. W 2018 r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Krakowie. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

  W pracy wybiera skuteczne i bezpieczne zabiegi, stawia na profilaktykę i wspomaganie naturalnych funkcji skóry. Wychodzi z założenia, że współczesna medycyna estetyczna poprzez poprawę wyglądu zajmuje się wspomaganiem równowagi psychofizycznej człowieka, a co za tym idzie zwiększenia jego samooceny i pozycji społecznej. Dzięki zdobytemu przez lata pracy doświadczeniu, wyróżnia się solidnością, profesjonalizmem, a jakość pracy stawia na pierwszym miejscu.

  Prywatnie szczęśliwa żona i mama trzech chłopców: Krzysia, Michałka i Wojtusia.