Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Lek. Katarzyna Grzyl

  Klinika Pawlikowski

  Lek. Katarzyna Grzyl

  Medycyna estetyczna

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalista pediatrii, w trakcie specjalizacji z Neonatologii, ultrasonografista. Obecnie starszy asystent w Oddziale Klinicznym Neonatologii Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Nieustannie poszerza kompetencje i doskonali umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych z zakresu neonatologii, pediatrii, ultrasonografii noworodkowej oraz medycyny estetycznej. Zainteresowana rozwojem w zakresie relatywnie nowej dziedziny, jaką jest ultrasonografia skóry.

  Ceni ciepłe, otwarte podejście do każdego pacjenta. Kreatywna, pełna entuzjazmu, uwielbia swoją pracę i kontakt z ludźmi, zwłaszcza z najmłodszymi pacjentami.