Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Lek. Olha Melnychuk

  Klinika Pawlikowski

  Lek. Olha Melnychuk

  Medycyna estetyczna, Laseroterapia

  Ukończyła Winnicki Narodowy Uniwersytet Medyczny im. Pirogova na Wydziale Pediatrii, oraz NMAPE im. P.L. Shupika na Wydziale Neonatologii i Dermatologii. Od 2010 roku pracowała w Miejskim Szpitalu Położniczym w Kijowie na oddziale Neonatologicznym, gdzie oprócz leczenia i opiekowania się noworodkami, prowadziła przyszpitalne kursy Szkoły Rodzenia. W 2017r. rozpoczęła pracę w Klinice Lazerhouse w Kijowie, wykonywała tam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, przeprowadzała szkolenia z technik iniekcji w powiększaniu ust i szkolenia z wolumetrii twarzy.

  Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i zjazdach związanych z dermatologią i medycyną estetyczną.

  W swojej codziennej pracy zawodowej za najważniejsze uważa holistyczne podejście do pacjenta.
  Specjalizuje się w przywracaniu dobrej kondycji skórze, zabiegach z użyciem preparatów kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, a także laserowych terapiach odmładzających, leczeniu trądziku i blizn potrądzikowych, rozstępów, nadpotliwości i migreny.