Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Lek. Przemysław Piech

  Klinika Pawlikowski

  Lek. Przemysław Piech

  Medycyna estetyczna

  Absolwent kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

  Po uzyskaniu niemieckiego prawa wykonywania zawodu rozpoczął specjalizację w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Klinice w Berlinie. Po trzech latach ciężkiej pracy pod okiem wymagającej szefowej, rozwija się dalej i zdobywa nowe doświadczenia, pracując w Klinikach w Görlitz oraz w Hamburgu. W 2019 roku rozpoczął naukę na 2-letnim kursie estetyki lekarskiej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie.

  Uczestniczył także w szkoleniu organizowanym przez ‘The AmericanAcademy of AestheticMedicine’ w Budapeszcie, uzyskując dyplom na poziomie Level 1 w medycynie estetycznej. Nadal zdobywa wiedzę i umiejętności, m.in. uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

  Zawodowo profesjonalista i bardzo skrupulatny lekarz, a prywatnie mówią, że można kraść z doktorem konie. Sympatyczny ekstrawertyk. Pasjonują go podróże, języki, inne kultury oraz oczywiście medycyna estetyczna. W wolnym czasie słucha muzyki, ogląda filmy i seriale oraz uczy się pilotażu małych samolotów turystycznych. Gdy nie ma doktora w domu to na pewno jest w siłowni.