Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Klinika Pawlikowski

  Historia

  inspiracja natychmiastową pomocą

  KLINIKA PAWLIKOWSKI powstała w 2014 r. w Łodzi, w wyniku połączenia mojej osobistej pasji pomagania ludziom, doświadczenia w tym zakresie oraz inspiracji zaczerpniętej podczas pobytu w latach 2005-2006 na misjach wojskowych w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Republice Iraku.

  W tamtym czasie, ogromne wrażenie wywarło na mnie sprawne i skuteczne działanie wojskowej amerykańskiej formacji medycznej MEDEVAC (ang.: medical evacuation), co z początku zainspirowało mnie nawet do nadania takiej nazwy klinice.

  Wraz z dynamicznym rozwojem kliniki, nazwa uległa zmianie, ale pozostały po niej wysokie standardy, do których KLINIKA PAWLIKOWSKI nadal aspiruje: wizyta u specjalisty ma przebiegać w sposób sprawny, diagnoza powinna być trafna, a plan leczenia jak najszybciej opracowany i skuteczny!

  Na początku była pasja...

  Bartosz Pawlikowski

  założyciel Kliniki Pawlikowski

  W centrum medycznym kierowanym przeze mnie, wizyta u specjalisty ma przebiegać w sposób sprawny, diagnoza powinna być trafna, a plan leczenia jak najszybciej opracowany.

  Zależy mi na tym, by pacjent mógł jak najszybciej powrócić do zdrowia lub poprawić komfort swojego życia. Na pacjenta czekają starannie wykwalifikowani, doświadczeni lekarze m.in. dermatolog, dermatolog dziecięcy, pediatra, alergolog, dietetyk, chirurg. Oferujemy proste procedury rejestracji, elastyczność godzinową (nocne wizyty), nowoczesną komunikację z pacjentami i przyjazną atmosferę.

  Klinika Pawlikowski została również stworzona z myślą o najmłodszych pacjentach. Oprócz zatrudnienia dziecięcych specjalistów, przygotowaliśmy również kącik zabaw, gdzie przed wejściem do gabinetu, dzieci rysując lub grając w gry, mogą przełamać stres i barierę związaną z nowym miejscem.

  Zależy mi na tym, by każdy pacjent mógł jak najszybciej powrócić do zdrowia lub poprawić komfort swojego życia, jeśli wyleczenie nie jest możliwe.

  Jako lekarz, wykładowca i szkoleniowiec wiem, że kluczowe w procesie leczenia są nie tylko właściwie dobrane leki, w tym nowoczesne technologie, na które stawiam, ale przede wszystkim czynnik ludzki, czyli uważna i pełna szacunku komunikacja z pacjentem.

  To właśnie w trosce o dobro i komfort każdego pacjenta w naszej klinice, wprowadziliśmy jednolite standardy obsługi oraz postępowania diagnostyczno-leczniczego, za którymi stoją ludzie. Wszyscy lekarze KLINIKA PAWLIKOWSKI prezentują sobą wysoki poziom wiedzy medycznej oraz kultury osobistej.

  Najwyższa jakość usług

  Klinika na medal

  z myślą również o najmłodszych

  W Klinice od początku istnienia stawiam na wysoką jakość świadczonych usług medycznych. Obecnie utrzymuję ten trend, rygorystycznie podchodzę do wyboru lekarzy współpracujących z placówką, dbam o to, aby do zespołu wchodzili lekarze ambitni, stawiający na samodoskonalenie i nowoczesne podejście terapeutyczne. Ważne są także pasja do wykonywania tego zawodu i wysoki poziom empatii przekładające się na dużą skuteczność leczenia. Z dumą mogę powiedzieć, że udało mi się w ciągu 3 lat powiększyć nasz zespół i zasilić go ludźmi o niezwykłym potencjale. Wciąż poszukuję najlepszych w swojej dziedzinie, najbardziej relacyjnych lekarzy, którzy zarazem leczą i rozumieją cierpienie jakiego doznaje pacjent.

  KLINIKA PAWLIKOWSKI zostało również stworzone z myślą o najmłodszych pacjentach.

  Oprócz zatrudnienia dziecięcych specjalistów, przygotowaliśmy kącik zabaw, gdzie przed wejściem do gabinetu, dzieci rysując lub grając w gry, mogą przełamać stres i barierę związaną z nowym miejscem oraz czasem mało przyjemnym badaniem.

  Co o nas mówią nasi pacjenci

  Opinie naszych pacjentów

  sprawiamy radość naszym pacjentom