Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Dr n. med. Ewa Jaźwiecka

  Klinika Pawlikowski

  Dr n. med. Ewa Jaźwiecka

  Medycyna estetyczna

  Ukończyła Oddział Stomatologiczny Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, w 2009 r. uzyskując tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej. W 2014 r. obroniła pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

  Od kilku lat związana jest z medycyną estetyczną. W 2018 r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Krakowie; odbyła również intensywne szkolenie praktyczne z zabiegów medycyny estetycznej w Akademii Medycyny Estetycznej w Warszawie.

  W pracy lekarza medycyny estetycznej cechuje ją kompleksowe podejście do problemu, a także indywidualny dobór terapii z uwzględnieniem starań, aby podkreślić naturalne atuty pacjenta.

  Pracowała na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Zgierzu, a następnie w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi, a także jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zdobyte przez lata doświadczenie zawodowe zaowocowało solidnością, profesjonalizmem i stawianą zawsze na pierwszym miejscu jakością wykonywanej pracy.

  W Klinice Pawlikowski zajmuje się zabiegami wolumetrycznymi twarzy, korektą kształtu ust i nosa za pomocą kwasu hialuronowego lub z wykorzystaniem nici Aptos; wykorzystuje botoks leczniczo w celu zredukowania uśmiechu dziąsłowego, przy relaksacji mięśni żwaczy oraz nadpotliwości, a także do redukcji zmarszczek. Wykonuje także zabiegi liposukcji podbródka i modelowania kształtu żuchwy oraz zabiegi likwidacji blizn i laseroterapii.