Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Karolina Koszela

  Klinika Pawlikowski

  Karolina Koszela

  Kosmetologia

  Dyplomowana kosmetolog, absolwentka studiów magisterskich na wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności, z ponad 20-letnią praktyką zawodową.

  W Klinice Pawlikowski reprezentuje mocno filozofię Slow Aging. Mawia żartobliwie, że w profilaktyce przeciwstarzeniowej lepiej sprawdzi się maraton niż sprint i dlatego ze stoickim spokojem wspólnie z lekarzami współtworzy indywidualne, autorskie terapie, zarówno te kliniczne, wspomagające proces leczenia dermatologicznego, jak i odmładzające, bazujące na połączeniach procedur z zakresów kosmetologii i medycyny estetycznej. Zapalona terapeutka manualna w zakresie terapii odmładzania twarzy 'Facemodeling Program’, którą umiejętnie wplata w terapie łączone, wykazując ich mierzalne efekty.

  W pracy stawia na empatię, wiedzę i spersonalizowane podejście do potrzeb każdego pacjenta. Z dużym zaangażowaniem rozwija swoje kompetencje na szkoleniach oraz sympozjach organizowanych w kraju i za granicą – zarówno jako ich uczestniczka, jak i wykładowczyni. Często publikuje w pismach branżowych i lifestylowych, gdzie chętnie dzieli się swoją wiedzą. Prywatnie mama nastoletniej Zosi.