Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Karolina Koszela

  Klinika Pawlikowski

  Karolina Koszela

  Kosmetologia

  Absolwentka studiów kosmetologicznych na wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie terapii pielęgnacyjnych skóry twarzy i ciała. Specjalizuje się w zabiegach przeciwstarzeniowych opartych o zasady kosmetologii regeneracyjnej (Slow Aging) oraz w zaawansowanych technologiach odmładzania skóry, a także w zabiegach modelowania sylwetki z zastosowaniem HIGH-TECH.

  Na co dzień ściśle współpracuje z lekarzami: opracowuje indywidualne techniki naprawcze skóry, a także terapie wspomagające proces leczenia dermatologicznego; planuje zabiegi uzupełniające odmładzanie i regenerację skóry w obszarze medycyny estetycznej. W swojej pracy kosmetologa stawia na spersonalizowane podejście do potrzeb pacjenta, a indywidualne terapie komponuje wyłącznie w oparciu o certyfikowane aparaty i produkty najwyższej jakości. Nieustannie podnosi swoje kompetencje, szkoląc się regularnie w kraju i za granicą.

  Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pracy. Jej doświadczenie zawodowe i profesjonalizm każdemu pacjentowi dają gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcjonujących efektów zabiegowych.