Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Katarzyna Sochacka

  Klinika Pawlikowski

  Katarzyna Sochacka

  Rejestratorka medyczna

  Doświadczony kierownik działający w obszarze sprzedaży oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada bogatą wiedzę i praktykę w zakresie tworzenia, prowadzenia i motywowania zespołów ludzi do osiągania zamierzonych celów. Kreatywna i komunikatywna, ceniąca dobrą współpracę, dokładność i miłą atmosferę.

   Z pasji jest instruktorem pływania oraz ratownikiem wodnym, mającym na koncie nie jedno uratowane życie ludzkie. Respektuje zdrowy i aktywny tryb życia. Z natury jest zapalonym miłośnikiem gór, a umiejętność wspinania oraz wyuczona pokora i rozwaga pozwoliła jej zdobyć wiele ambitnych szczytów takich jak Mont Blanc, Grossglockner, Wildspitze oraz większość wierzchołków w Dolomitach i Tatrach. Sport jest dla niej nie tylko pasją ale i sposobem na życie. Obecnie pracuje w Klinice Pawlikowski na stanowisku Koordynator  Rejestracji Medycznej.