Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Lek. Adrian Wiatrowski

  Klinika Pawlikowski

  Lek. Adrian Wiatrowski

  Medycyna estetyczna, Laseroterapia

  Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku Wojskowo – Lekarskim oraz studia podyplomowe „Medycyna Estetyczna” w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

  W Klinice Pawlikowski, z którą jest związany od kilku lat, wykonuje zabiegi poprawiające wygląd pacjentów i spowalniające starzenie się skóry, takie jak: wypełnianie kwasem hialuronowym, zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, mezoterapię, biostymulatory, implantację nici liftingujących i szerokie spectrum zabiegów z zakresu laseroterapii.

  W medycynie estetycznej pasjonuje go holistyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz dobór terapii łączonych.

  Ponadto jest trenerem jednej z największych firm farmaceutycznych produkujących kwas hialuronowy z zakresu zabiegów iniekcji kwasu hialuronowego.