Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Lek. Konrad Kędzia

  Klinika Pawlikowski

  Lek. Konrad Kędzia

  Chirurgia, Laseroterapia

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie prowadzi doktorat z nauk medycznych dotyczący potencjalnych nowych terapii w leczeniu raka płuca oraz specjalizuje się w dziedzinie Chirurgii Klatki Piersiowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej. Od kilku lat w roli asystenta akademickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przekazuje wiedzę nowym pokoleniom studentów w zakresie Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej oraz Chirurgii Klatki Piersiowej. Zasiadał jako przedstawiciel rezydentów w Komisji Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, biorąc aktywny udział w tworzeniu nowego programu specjalizacyjnego w zakresie Chirurgii Klatki Piersiowej. Swoją pracę lekarza medycyny estetycznej rozpoczął od szkoleń w Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych (ECLEST).

  W pracy chirurga szczególnie skupia się na zabiegach małoinwazyjnych – VATS, diagnostyce guzów płuc i śródpiersia, rekonstrukcjach klatki piersiowej, w tym korekcji wrodzonych (klatka szewska, klatka kurza) i nabytych zniekształceń klatki piersiowej oraz nadpotliwości kończyn górnych.

  W codziennej praktyce lekarza medycyny estetycznej specjalizuje się w zabiegach liposukcji, ujędrniania skóry, redukcji cellulitu, podcinaniu i redukcji wszelkich rodzajów blizn (potrądzikowych, pourazowych, po cięciach cesarskich), usuwaniu poduszek tłuszczowych Bichata, laseroterapii oraz zabiegach z wykorzystaniem komórek macierzystych.

  Wciąż podwyższa swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach oraz szkoleniach w Polsce oraz za granicą, między innymi w Chinach, Niemczech, Turcji, Hiszpanii oraz Norwegii.

  W cztery oczy

  Wywiad

  video z lekarzem

  Poznaj naszych specjalistów, ich opinie, kierunki skuteczniejszego leczenia czy porady przed i pozabiegowe.