Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Lek. Patrycja Stańczyk

  Klinika Pawlikowski

  Lek. Patrycja Stańczyk

  Ginekologia, Ginekologia estetyczna

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, lekarz w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii.

  Na co dzień pracuje w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi (dawny Szpital im. M. Madurowicza) oraz pełni dyżury w Bloku Porodowym Szpitala Salve. Doktorantka w Klinice Perinatologii I Katedry Ginekologii i Położnictwa UM w Łodzi, czynnie angażuje się w działalność naukowo-dydaktyczną Kliniki.

  Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, a także jest członkiem Zarządu Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

  Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc  w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencji naukowych z zakresu ginekologii, położnictwa oraz ginekologii estetycznej i plastycznej. 

  W Klinice zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej.