Pn-Pt: 9:00 - 22:00

Umów wizytę
Umów się
na e-konsultacje

  Wypełnij krótki formularz,
  a my postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

  W celu jeszcze lepszej ochrony Państwa danych osobowych Administratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych Osobowych (p. Dominikę Jaśkowiak), z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor@klinikapawlikowski.pl

  Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Umów się na e-konsultacje już teraz!

  Znajdź na stronie

  Lek. Patrycja Stańczyk

  Klinika Pawlikowski

  Lek. Patrycja Stańczyk

  Ginekologia, Ginekologia estetyczna

  Jest lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii oraz zajmuje się ginekologią plastyczną i estetyczną. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a szkolenie specjalizacyjne odbywała na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi przy ul. Wileńskiej (dawny Szpital im. M. Madurowicza). Aktualnie pracuje na Oddziale Położniczym oraz pełni dyżury w Bloku Porodowym Szpitala SALVE. Równocześnie jest doktorantką w Klinice Perinatologii I Katedry Ginekologii i Położnictwa UM w Łodzi.

  Uczestniczy w wielu kongresach naukowych oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Perinatologii, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. W Klinice Pawlikowski specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej, doborze antykoncepcji hormonalnej, leczeniu zaburzeń miesiączkowania, leczeniu nietrzymania moczu, prowadzeniu ciąży i porodu, leczeniu zapalenia w obrębie żeńskich narządów płciowych i chorób przenoszonych drogą płciową.