"

EyePico lifting powiek

Najnowszy zabieg laserowy ujędrniający górne powieki, rekomendowany przez dermatologa i eksperta w dziedzinie laseroterapii, dr Bartosza Pawlikowskiego.

Skuteczny i szybki: 5 lat mniej w 10 min., a skóra goi się po nim 2 dni.

Zabieg EYEPICO jest wykonywany przy użyciu lasera DISCOVERY PICO i uchodzi obecnie za najskuteczniejszy w leczeniu problemu opadających powiek.

EYEPICO powoduje głęboką przebudowę skóry w krótszym czasie i w większym stopniu niż zabiegi przy użyciu innych znanych technologii, np. laserowych, RF czy elektrokoagulacji.

Atutami są: wysoka efektywność, krótki czas gojenia – maksymalnie 2 dni – oraz brak bólu.

Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu.

Pełny efekt widoczny jest po około 5 miesiącach, gdyż przebudowa skóry i kolageneza (produkcja kolagenu) rozpoczyna się po około 3 miesiącach od zabiegu.

Efekt utrzymuje się do 3 lat. Po tym czasie serię zabiegów należy powtórzyć.

W związku z bardzo zaawansowana technologią, obsługą lasera w KLINICE PAWLIKOWSKI zajmują się wyłącznie lekarze dermatolodzy z doświadczeniem w pracy z laserami ale też po odbyciu wymagającego, certyfikowanego szkolenia dopuszczającego do leczenia z wykorzystaniem DISCOVERY PICO.

Zarejestruj się online

Oferujemy wygodny system ratalny

MediRaty to prosty i sprawdzony sposób na sfinansowanie Twojego zabiegu, leczenia lub dowolnej usługi oferowanej przez 7 000 gabinetów, klinik, szpitali w Polsce.

Opinie naszych pacjentów

100+

100+

Ponad 1000 zadowolonych klientów z naszych usług.

Sprawdź co oferujemy
Zdobądź się na pierwszy krok!