"

Zamykanie naczynek

Wielu pacjentów boryka się z rozszerzonymi naczynkami na twarzy oraz na nogach. W leczeniu tych schorzeń nieodłącznym i skutecznym urządzeniem jest laser — najczęściej Nd;Yag (neodymowo-jagowy) 1064 nm i KTP 532 nm oraz urządzenie IPL.

Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z rumieniem dyskretnym czy z dobrze widocznymi „żyłkami” na twarzy, zabieg laserowy jest najskuteczniejszy w zamykaniu naczynek.

To samo dotyczy naczynek na nogach. Niezależnie od ich średnicy (0,5 mm — 4 mm), to właśnie laser jest obecnie najskuteczniejszym narzędziem w walce z nimi.

Jak działa laseroterapia

Hemoglobina krwinek czerwonych absorbuje światło lasera, dzięki czemu zamykanie naczynek przebiega skutecznie.

Zabieg sprawia ból o średnim nasileniu, niestety znieczulenie akurat przy tego rodzaju zabiegu nie jest możliwe ale pacjenci zawsze dzielnie znoszą tę niedogodność, bo wiedzą na jaki efekt mogą liczyć.

Eliminacja naczynek na zawsze!

Zamknięte naczynka nie ulegają pęknięciu w przyszłości. Raz wykonany, skuteczny zabieg, kończy się dożywotnim ich pozbyciem.

Jeżeli pacjent ma skłonności genetyczne, może zaistnieć konieczność cyklicznego zamykania naczynek co kilka miesięcy. Jest to uwarunkowane również trybem życia. Skórze naczynkowej nie służą częste i nagłe zmiany temperatury oraz ekspozycja na promieniowanie UV.

Uzyskanie efektu jest zwykle możliwe w dwóch zabiegach, co minimalizuje niepożądane objawy pozabiegowe oraz obniża koszty dla pacjenta.

Najwyższa jakość usług w Klinika Pawlikowski

Walczysz z cerą naczynkową, ale wszelkie działania są bezskuteczne?  Zmień to!

Już teraz zapisz się na wizytę do Klinika Medevac Pawlikowski, w której wykwalifikowani specjaliści ocenią oraz podejmą odpowiednie kroki w celu zamknięcia naczynek. Dzięki wiedzy i doświadczeniu dermatologów zabieg jest w 100% bezpieczny.

Dla osiągnięcia pożądanego efektu wystarczają tylko 2 zabiegi, bo w ich trakcie wykorzystywane są 2 lasery ALMA HARMONY XL i CUTERA Excell V – zamykające powierzchowne, ale i głębokie naczynka. Nie ma skuteczniejszego rozwiązania!

Sprawdź ofertę promocyjną i skontaktuj się z Nami !

Zarejestruj się online

  Oferujemy wygodny system ratalny

  MediRaty to prosty i sprawdzony sposób na sfinansowanie Twojego zabiegu, leczenia lub dowolnej usługi oferowanej przez 7 000 gabinetów, klinik, szpitali w Polsce.

  Opinie naszych pacjentów

  100+

  100+

  Ponad 1000 zadowolonych klientów z naszych usług.

  Sprawdź co oferujemy
  Zdobądź się na pierwszy krok!